تبلیغات

تا شهادت ولایت ما رهسپاریم

تــــــــا شـــهــــادت بــــــا ولایـــت مــــا رهــــــسپــــــاریــــم

تــــــــا شـــهــــادت بــــــا ولایـــت مــــا رهــــــسپــــــاریــــم
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
گالری عکس شهدای کازرون

برای مستضعفان اقتصاد معنویت است. شما نمی توانید كار دیگری برای میلیونها گرسنه بكنید، جز غذا دادن به آنها و آنها به شما مثل خدای خود احترام می گذارند. آنها از فكر كردن به امور دیگر عاجز هستند.


اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشید، دیگر به اثبات اعمال خود نیازی ندارید و اگر در زندگی حادثه ای پیش آید، می دانید كه مصلحت اوست و ماهیت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند.

همیشه کلام و اعمال باید با هدف سازگار باشد. وقتی هدف پاک و شفاف باشد، اعمال نیز خوب می شود. هیچ چیز بهتر از یک ذهن باز نیست. کل دنیا نتیجه یک شعور پاک و مقتدر می باشد و در جایی که ذهن مقتدر، پاک و خالص است افکار پاک و خالص را نیز می طلبد.


كامل مطلق بدون تشریح و تشبیه فقط خداست. من معتقدم انسان نخست باید عملاً رشد و تكامل را بشناسد تا به خدا برسد و او را بشناسد. من بر این باورم كه اگر بشر هر بكری را لمس كند، دیگر كامل نیست و ناقص می شود و در واقع انسانها ناقص هستند.


دموكراسی و خلافكاری با هم، بیماری و بیچارگی می آورد. كشورهایی كه امروزه اسماً دموكرات هستند یا باید ملی گردند، یا اگر آمادۀ دموكراسی واقعی هستند باید شجاعانه سازگار شوند. نارواست كه بگویم خلاف كاری به صورت شخصی است و شایسته نیست كه ندانیم ملت ها به وسیلۀ شخص و اشخاص فرم و شكل میگیرند.


من خدایی را نمی شناسم جز خدایی كه در میلیونها قلب گنگ و خاموش (جاهل) وجود دارد. آنها حضور خدا را تشخیص نمی دهند، ولی من تشخیص می دهم و به وسیله خدمت كردن به این میلیونها، خدا را عبادت می كنم. خدا حقیقت است.عجب زیبا می شد اگر ما همه می توانستیم آن چه را كه انجام می دهیم، اعم از خوردن و خوابیدن و نوشیدن و كار كردن و...، تماماً با حقیقت می بود و آن قدر ادامه می یافت تا در آن حل می شدیم.


من معتقدم كه اگر اشتباهات با خلوص نیت باشد، مطمئناً هیچ صدمه ای به چیزی یا كسی یا دنیا وارد نمی شود. شخصی كه به دلیل اشتباهات خود از خدا ترس دارد، خداوند همیشه یار و یاور او خواهد بود. انسان حتی اشتباهات خیلی بزرگ را نیز انجام میدهد، ولی وقتی پی ببرد و بخواهد كه تكرار نشود و خواسته اش محكم و از روی ایمان باشد اشتباهات نیز فراموش شدنی هستند.


 

من هیچ گناهی را بزرگتر از این نمی شناسم که بی گناهان را به نام خدا زیر فشار قرار دهند.


 

اخلاق واقعی در دنبال کردن راه دیگران نیست بلکه در این است که راه حقیقی و درست را برای خویش پیدا کنیم و بدون بیم و باک آن را دنبال کنیم.

 

 

ممکن است من شخصی حقیر و ناچیز باشم اما وقتی که حقیقت بوسیله من سخن می گوید شکست ناپذیر هستم.


هنر واقعی فقط به شکل بستگی ندارد بلکه به آنچه ماورای آن است مربوط می شود.

هنری هست که می کشد و هنری هست که زندگی می بخشد. هنر واقعی باید منعکس کننده

شادمانی سرخوشی و پاکی آفریننده اش باشد.

منبع:http://gandi.blogfa.com/cat-1.aspx


.:. پنجشنبه 8 بهمن 1394 .:. 09:15 ق.ظ .:. علی احدی
.: Weblog Themes By Montazer110 :.

درباره وبلاگ


بارخدایا! به من ایمانی عطا کن که در آن شعور و شهادتی باشد که با شهامت عجین شده باشد.

یا ابا صالح المهدی ادرکنی ادرکنی؛یا ابوالفضل(ع)

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
طراح قالب
شهدای کازرون
دیگر امکانات

تا شهادت با ولایت ما رهسپاریم